REVEGO !!!

REVEGO !!!

Systemy kieszeniowe dla nowych koncepcji przestrzeni

Nowa kategoria produktów, systemy kieszeniowe, to całkowicie nowe perspektywy wielofunkcyjnego wykorzystania przestrzeni.
REVEGO, zintegrowany system frontów przesuwnych, umożliwia otwieranie i zamykanie stref mieszkania w zależności od potrzeb.
Zarówno w przypadku rozwiązania z pojedynczym, jak i podwójnym frontem, które przy konstrukcji nakładanej chowa się całkowicie w wąskim korpusie, czyli kieszeni.Zintegrowana konstrukcja kieszeniowa

Obsługa REVEGO jest tak łatwa, że można nie zauważyć jak złożony jest ten innowacyjny system.
Rozwiązanie to cechuje najwyższy komfort ruchu oraz doskonała jakość, charakterystyczna dla produktów Blum.

Proste planowanie

Stałe szerokości kieszeni oznaczają łatwe planowanie.
REVEGO daje dużą swobodę projektowania w obrębie kieszeni oraz pozwala na szybką integrację z układem kuchni lub rzędem mebli - zarówno w wersji z pojedynczym, jak i podwójnym frontem.

Praktyczne przygotowanie

Funkcjonalny system kieszeniowy zawiera wszystkie potrzebne komponenty.
Co ważne, nie muszą Państwo przewozić wszystkich pojedynczych części do klienta i montować ich dopiero na miejscu realizacji.
Kieszenie złożą Państwo wygodnie w warsztacie lub zakładzie i bezpiecznie przetransportują do klienta.

Nieskomplikowany montaż

REVEGO to też szybki i łatwy montaż.
Wystarczy ustawić przygotowane wcześniej kieszenie, wypoziomować i zamocować, następnie zamontować fronty oraz szyny, szybko wyregulować i gotowe!

Szybkie chowanie całych stref

Nakładane fronty REVEGO całkowicie kryją kieszeń oraz strefę funkcyjną, gdy są zamknięte, a do tego pozwalają zachować perfekcyjny układ szczelin.
Delikatne dotknięcie powierzchni frontu wystarczy, by ten otworzył się, gdy chcemy korzystać z kryjącego się za nim obszaru.
Front równie szybko później zamkniemy.


 

 

Zostaw odpowiedź