Bestsellery

Zawiasy meblowe Hettich

W bogatej ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz doskonałe zawiasy meblowe Hettich. Przedsiębiorstwo to od lat produkuje wysokiej klasy okucia, które wyróżniają się świetnymi właściwościami i nadają do niemal każdego rodzaju mebli. Dzięki zastosowaniu tego typu akcesoriów otwieranie i zamykanie szafek czy komód jest wyjątkowo proste i wygodne. Sprzedawane rozwiązania gwarantują płynną pracę drzwiczek oraz utrzymują je we właściwej pozycji. W asortymencie są różnorodne produkty z tej serii, dlatego łatwo dobrać je do konkretnych potrzeb.

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 32 produktów.

Filtry aktywne

Nowoczesne zawiasy do mebli

Duża popularność zawiasów meblowych Hettich wynika z faktu, że stanowią one doskonałe połączenie nowoczesnej konstrukcji z ponadczasowymi, prostymi mechanizmami. W konsekwencji są one uniwersalne, ale też niezawodne. Polecamy klasyczne modele puszkowe, m.in. nakładane, które opierają się o drzwiczki, wpuszczane, wchodzące w głąb elementu mebla czy równoległe. Świetnym wyborem w wielu przypadkach będą rozwiązania z opcją cichego domyku, które spowalniają zamykanie drzwi, zapobiegając tym samym nieprzyjemnemu trzaskaniu.

Kup zawiasy meblowe Hettich

Już teraz poznaj najwyższą jakość zawiasów meblowych marki Hettich, które pasują m.in. do mebli biurowych, kuchennych czy łazienkowych. Do tego zostały wykonane z wysokogatunkowych metali. Proponowane modele cechuje szeroki kąt otwarcia, który pozwoli na wygodny dostęp do szafek. Oprócz tego mają system regulacji. Co istotne, ich montaż oraz demontaż można przeprowadzić bez użycia specjalistycznych narzędzi. Warto zamówić je już teraz, tym bardziej że gwarantujemy atrakcyjne ceny!