Bestsellery

Kółka Meblowe

Jeżeli zajmujesz się produkcją mebli lub chcesz jednorazowo zamontować albo wymienić kółka meblowe w fotelu, stole czy szafie, w naszym asortymencie znajdziesz przeznaczone do tego celu elementy. Szeroki wybór różnorodnych modeli pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do konkretnego wyposażenia. Dostępność rozmaitych funkcji dodatkowych i rozwiązań projektowych umożliwia poszerzenie funkcjonalności zamówionych produktów. Zachęcamy do sprawdzenia asortymentu i składania zamówień!
  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 8 produktów.

Filtry aktywne


Dlaczego warto montować wysokiej jakości kółka meblowe

Montaż odpowiednio dobranych kółek meblowych sprawia, że poszczególne elementy wnętrza stają się praktyczniejsze. Zastosowanie naszych wyrobów powoduje, że małym kosztem można je wyposażyć w rozwiązania umożliwiające sprawny i bezpieczny dla posadzki transport. Tym samym przemieszczanie mebli z miejsca na miejsce staje się znacznie łatwiejsze, szybsze i wymaga o wiele mniej energii niż przenoszenie w powietrzu. Dzięki właściwościom jezdnym znacznie prostsza okazuje się też organizacja przestrzeni – zmiana ustawienia mebli przebiega o wiele efektywniej i dokładniej.

Przemieszczenie stołu czy szafy zaopatrzonych w odpowiednio dobrane kółka do mebli poprawia ich funkcjonalność także pod kątem przeprowadzki. Gdy pojawia się konieczność przenoszenia i transportu z jednego budynku czy pomieszczenia do drugiego, mobilność wyposażenia meblowego okazuje się na wagę złota i pozwala oszczędzić wiele sił. To dobra propozycja zarówno dla producentów i serwisantów, jak i osób indywidualnych, które za sprawą prostego sposobu montażu mogą we własnym zakresie przymocować oferowane elementy.

Zapewniamy szeroki wybór kółek meblowych różniących się materiałem wykonania, kolorystyką, maksymalnym obciążeniem, wielkością czy dostępnością hamulca. Modele z mocowaniem płytowym cieszą się największą popularnością z uwagi na prostotę i zarazem solidność montażu. Zapraszamy do współpracy zarówno jednorazowej, jak i ciągłej – w przypadku stałych i dużych zamówień możemy zaoferować atrakcyjne rabaty.