Bestsellery

Wkłady szufladowe do mebli kuchennych

Jedną z podstawowych funkcji, jakie spełniają wkłady szufladowe, jest przechowywanie naczyń, sztućców i pozostałych przyborów. Talerze, łyżeczki, widelce, noże, kubki i inne elementy powinny mieć swoje miejsce – warto składować je w uporządkowany i systematyczny sposób. Właśnie do tego służą nasze produkty, które mogą być ważnym komponentem konstrukcji mebli kuchennych. Proponujemy ich szeroki wybór w ramach zamówień zarówno indywidualnych, jak i hurtowych. Przejrzyj asortyment i wybierz coś dla siebie!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 22 produktów.

Filtry aktywne

Praktyczne i estetyczne wkłady szufladowe w dobrych cenach

Polecamy nasze wyroby także po to, aby wesprzeć utrzymanie porządku. Praktyczny wkład do szuflady to właściwe miejsce na szybkie odłożenie umytych sztućców – zamiast walać się bezładnie po dnie, wszystkie przybory kuchenne są estetycznie i praktycznie ułożone. Intuicyjny podział na rodzaje obejmujące odrębne przegródki szufladowe dla noży, widelców, łyżek i łyżeczek ułatwia selekcję zastawy, co jest szczególnie istotne w przypadku wykładania jej z myślą o większej liczbie osób.

Wysokojakościowe wkłady na sztućce i inne akcesoria stosowane w kuchni wypełniają dno szuflady, dlatego bardzo istotny jest wybór ich odpowiednich wymiarów. Przed zakupem wykonaj więc niezbędne pomiary, które pozwalają na dopasowanie danego modelu do określonych mebli. A co z montażem? Na pewno poradzisz sobie z nim we własnym zakresie – jest on wyjątkowo łatwy, ponieważ polega wyłącznie na ułożeniu konstrukcji we wnęce szufladowej.

Praktyczna budowa naszych produktów ułatwia utrzymanie ich w czystości – można je myć zarówno pod bieżącą wodą, jak i wilgotną ściereczką przy użyciu różnych detergentów. Proponujemy szeroki wybór wymiarów i wersji stylistycznych, dlatego jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś dla siebie. Jeśli natomiast chcesz złożyć duże zamówienie lub nawiązać stałą współpracę, możesz liczyć na niższe ceny wkładów na sztućce do każdej szuflady. Gwarantujemy też szybką przesyłkę oraz profesjonalną obsługę na wszystkich etapach transakcji.