Bestsellery

Kratki Wentylacyjne

Pomieszczenia w budynkach muszą być wyposażone w systemy zapewniające cyrkulację powietrza. Tego rodzaju instalacje buduje się z wielu elementów – jednym z nich są kratki wentylacyjne dostępne w naszym sklepie internetowym. Odgrywają one znaczącą rolę, chroniąc ścianę oraz wpływając na estetykę domowego czy biurowego wnętrza. Do wyboru są liczne akcesoria wykonane z solidnych materiałów z dbałością o szczegóły. Z pewnością odnajdziesz wariant idealnie odpowiadający indywidualnym wymaganiom. Zapoznaj się z całym asortymentem i skorzystaj z różnorodnej oferty!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 19 produktów.

Filtry aktywne

Niezbędne kratki kominowe

Trzeba wiedzieć, że instalacje wentylacyjne składają się z kanałów, dzięki którym doprowadzane jest świeże powietrze, a także odprowadzane to zużyte z wnętrza pomieszczenia. Zachodzenie tego procesu jest niezbędne, aby zagwarantować komfort i dobre samopoczucie domownikom. Na zakończeniu przewodów montuje się kratki kominkowe, stanowiące wlot dla powietrza. Blokują one ewentualne zanieczyszczenia i drobne cząstki mogące wpaść, np. przez komin, a do tego służą estetyce, gdyż maskują otwór w ścianie lub innej powierzchni.

Duży wybór kratek do wentylacji

Zadbaliśmy o szeroką ofertę kratek wentylacyjnych do domów i mieszkań. Co istotne, można je zamocować nie tylko na kominkach, ale też na meblach kuchennych i łazienkowych lub drzwiach. Mamy modele podłużne o różnych gabarytach i kolorach. Pozwoli to dobrać artykuły pasujące do aranżacji wnętrza, niezależnie od tego, czy preferujesz styl nowoczesny, retro czy industrialny. Wszystkie produkty stworzono z wysokiej klasy materiałów, m.in. stali nierdzewnej czy twardego tworzywa sztucznego – są więc wytrzymałe i nawet po upływie kilku lat będą wyglądać nienagannie.

Zamów kratki wentylacyjne

Od lat obsługujemy klientów indywidualnych, ale też hurtownie, zawsze gwarantując profesjonalną pomoc zakupową oraz konkurencyjne ceny, które można negocjować w przypadku dużych zamówień. Jeśli potrzebujesz kratek wentylacyjnych, to koniecznie skorzystaj z naszych propozycji. Ponadto polecamy sprawdzić dostępne w innych kategoriach okucia, fronty, rączki meblowe czy oświetlenie. Zapraszamy do składania zamówień!