Bestsellery

Zawiasy meblowe GTV

Szeroka oferta naszego sklepu internetowego obejmuje wysokiej jakości zawiasy meblowe GTV. Umożliwiają płynne i wygodne zamykanie szafek, szaf, czy innych konstrukcji tego typu. Sprzedajemy wyłącznie najlepsze produkty, które gwarantują idealną pracę drzwiczek i utrzymują je we właściwej pozycji. Polecamy modele do drzwi nakładanych, równoległych, bliźniaczych czy wpuszczanych, które mają w zestawie prowadniki. U nas z pewnością znajdziesz dopasowane do potrzeb rozwiązanie. Już teraz zachęcamy do zapoznania się z całym asortymentem!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 28 produktów.

Filtry aktywne

Wiele rodzajów zawiasów meblowych

Bez wątpienia warto wybrać te znakomite akcesoria, które są funkcjonalne i mają zastosowanie w większości mebli. Ważną cześć naszej oferty stanowią klasyczne modele puszkowe, np. wpuszczane, które wchodzą w korpus, artykuły nakładane bądź równoległe. Równie przydatne mogą być meblowe zawiasy specjalne firmy GTV, m.in. cylindryczne czy przeznaczone do montażu szkła. Na szczególną uwagę zasługują warianty mające wbudowany system, cichego domyku, który spowalnia zamykanie frontu szafek tak, aby zapobiec trzaskaniu.

Wybierz doskonałe zawiasy GTV

W tej kategorii znajdziesz wiele zawiasów meblowych marki GTV, które cieszą się dużym uznaniem użytkowników. Do ich zalet trzeba zaliczyć wykonanie z wysokiej jakości stali. Wybierać można spośród modeli mających różnych maksymalny kąt otwarcia – od 45 do nawet ponad 100 stopni – oraz wygodną regulację. Należy też wspomnieć o udogodnieniu, jakim jest mechanizm clip. Dzięki wspomnianej technologii montaż i demontaż frontów da się przeprowadzić bez użycia narzędzi. Zapraszamy do składania zamówień – mamy bardzo atrakcyjne ceny!