Bestsellery

Nogi i nóżki meblowe

Dostępne w naszej ofercie nóżki meblowe to niezbędne elementy różnego rodzaju wyposażenia wnętrz. Ich zadaniem jest podwyższenie danego obiektu lub zapewnienie stabilnego ustawienia na podłożu – w obu przypadkach proponowane produkty prawidłowo spełniają swoje zadanie. Znajdź w naszym asortymencie odpowiedni model do swojego biurka, krzesła, fotela, stołu czy szafki nocnej i zamów już teraz! Proponujemy egzemplarze zarówno zgodne z najnowszymi trendami, jak i do mebli kuchennych czy salonowych w stylu retro. Szeroki wybór ułatwia selekcję pod kątem ściśle określonych kryteriów.
  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 53 produktów.

Filtry aktywne


Szeroki wybór wysokiej jakości nóżek meblowych

W zależności od indywidualnych potrzeb oraz specyfiki danego wyposażenia nogi meblowe mogą być jednym z kluczowych elementów jego designu albo subtelnym dodatkiem, który zapewnia wyłącznie bardzo niewielkie wyniesienie ponad posadzkę. Bez względu na to, jaką funkcję mają spełniać w Twoich meblach, możesz mieć pewność, że nasze nóżki dobrze wywiążą się ze swojego zadania. Czym się kierować i na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

Poszukując odpowiedniego egzemplarza, odpowiedz sobie na pytanie, z jakiego materiału ma być wykonany. Jednak niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wersję stalową, aluminiową, czy z tworzywa sztucznego, dajemy gwarancję solidności i wysokiej wytrzymałości nawet na mocne naciski i intensywne użytkowanie. Zastanów się także nad wymiarami, jakie mają osiągać nogi do mebli i dostosuj je do wielkości danego elementu wyposażenia wnętrza. Sprawdź też sposób montażu oraz dostępność regulacji, jeśli jest Ci to potrzebne. Kwestią gustu pozostaje natomiast design nóżek meblowych, dlatego proponujemy szeroki i różnorodny wybór w tym zakresie.

Sprzedajemy wyłącznie solidnie wykonane komponenty, które gwarantują stabilność ustawienia szafki, stołu, krzesła, komody czy biurka. Są też łatwe w montażu i dostępne w wielu wersjach rozmiarowych, kolorystycznych oraz stylistycznych. Jeśli jako producent lub serwisant meblowy poszukujesz stałego dostawcy nóżek, możesz liczyć na atrakcyjne upusty. Zapraszamy do współpracy i składania zamówień!