Bestsellery

Wkręty i złącza meblowe

Wykonanie solidnych, trwałych i praktycznych komponentów wyposażenia wnętrza wymaga zastosowania wysokojakościowych narzędzi i podzespołów. Jednym z kluczowych aspektów, o które należy zadbać, są wkręty meblowe odpowiadające za łączenia elementów drewnianych, metalowych czy z tworzyw sztucznych. Szeroki wybór złączy oferuje nasza firma – jeśli liczysz na efektywne i łatwe wkręcanie, trwałość powstających spojeń i atrakcyjne ceny wyrobów, skorzystaj z oferty!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 56 produktów.

Filtry aktywne

Dobierz i zamów złącza meblowe w atrakcyjnych cenach

Jak dobierać odpowiednie złącza meblowe? Jednym z najważniejszych parametrów, jakie należy uwzględnić, jest średnica otworów, w które mają być wkręcane. Istnieją też uniwersalne wkręty samoistnie tworzące wgłębienia bez konieczności nawiercania – w zależności od modelu nadają się one do płyt wiórowych, elementów drewnianych czy materiałów drewnopodobnych. Za ich pomocą wykonasz też wgłębienia na zawiasy meblowe. Zapewniamy szeroki wybór wysokiej jakości produktów różniących się pod względem rodzaju, wielkości czy kolorystyki.

Montaż danego złącza można wykonywać za pomocą ręcznych śrubokrętów, imbusów czy wkrętarek i wiertarek maszynowych. Ze względu na prostotę i szybkość mocowania przy użyciu tych elementów cieszą się one bardzo dużą popularnością w branży. Są powszechnie stosowane do montażu płyt meblowych, desek tarasowych, boazerii, rolet czy blachy ze stali nierdzewnej. W naszym sklepie zamówisz wkręty przeznaczone do metali, tworzyw sztucznych czy drewna wyróżniające się znakomitą wytrzymałością.

Korzystając z właściwie dobranych, wysokojakościowych złączy, możesz oczekiwać stabilnych i trwałych mocowań. W ten sposób zadbasz o żywotność powstających z ich udziałem mebli. Polecamy nasze wyroby niezależnie od tego, czy zamierzasz je wdrożyć w ramach regularnej produkcji meblowej, czy chcesz złożyć zamówienie na własne, indywidualne potrzeby. W przypadku większych zakupów i stałej współpracy proponujemy korzystne obniżki cenowe.