Bestsellery

Uchwyty Meblowe

Ofertę kierujemy zarówno do producentów i osób zajmujących się montażem czy serwisem mebli w ramach komercyjnej działalności, jak i do klientów indywidualnych, którzy na własną rękę chcą wymienić zepsuty element czy zamontować dodatkowe wyposażenie. Dostępne w naszym asortymencie w setkach wersji uchwyty meblowe zapewniają funkcjonalne użytkowanie i wyróżniają się bardzo dobrą trwałością. Sprzedajemy je w atrakcyjnych cenach, a przy dużych zamówieniach i ciągłej współpracy gwarantujemy korzystne upusty. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie i zamów potrzebne produkty!
  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 261 produktów.

Filtry aktywne


Uchwyt meblowy – niepozorna, lecz istotna rzecz

Ta niepozorna część, na którą mało kto zwraca uwagę, w dużym stopniu odpowiada za komfort użytkowania i trwałość szuflad komodzie znajdującej się w salonie czy szafek kuchennych. Uchwyty wpływają na funkcjonalność umeblowania, ponieważ bezpośrednio za ich pomocą można otwierać bądź zamykać poszczególne schowki w meblach. To bardzo istotne zadanie, jednak trzeba pamiętać także o kwestiach estetycznych. Zdajemy sobie sprawę z różnorodności stylistycznej w polskich mieszkaniach, dlatego proponujemy szeroki wybór produktów.

Poza dopasowaniem do charakterystyki danego mebla przy wyborze uchwytów weź pod uwagę także ogólny charakter wnętrza. W zależności od tego, czy pomieszczenie wraz z wyposażeniem meblowym są wykonane w stylu retro, czy może zgodnie z nowoczesnymi, minimalistycznymi trendami designerskimi albo w jakikolwiek inny sposób, w naszym asortymencie znajdziesz odpowiednie wyroby. Wysoka jakość, szeroki wybór i dobre ceny to najważniejsze korzyści, na jakie możesz liczyć w ramach współpracy.

Jeśli zajmujesz się produkcją mebli i chcesz zamówić uchwyty w dużych ilościach lub w ramach ciągłych dostaw, zaproponujemy Ci indywidualne warunki finansowe uwzględniające atrakcyjne rabaty. Przy wyborze konkretnego modelu zastanów się nad takimi kwestiami jak materiał wykonania, rozmiary, rodzaj konstrukcji czy design. Złóż zamówienie i przekonaj się o tym osobiście!