Bestsellery

Zamki meblowe

Gdy w szafkach czy szufladach przechowywane są przedmioty cenne albo nieprzeznaczone dla osób postronnych bądź dzieci, warto je odpowiednio zabezpieczyć. W tym celu można zastosować meblowe zamki kwadratowe bądź innego rodzaju, które są sprzedawane w naszym asortymencie. Warto je zamontować w szklanych witrynach, konstrukcjach drewnianych czy meblach z tworzywa sztucznego. Zapewniamy solidność wykonania i płynność działania wszystkich proponowanych wyrobów, które pochodzą od sprawdzonych producentów, a ich ceny są atrakcyjne.

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 18 produktów.

Filtry aktywne

Zamki meblowe – skuteczne zabezpieczenie mienia w niskiej cenie

Ważne i poufne dokumenty, pieniądze i inne wartościowe przedmioty zdecydowanie powinny być przechowywane pod kluczem. Gdy inwestycja w sejf jest zbędna, zbyt kosztowna lub niemożliwa w realizacji z odmiennych powodów, skuteczną ochronę swojej prywatności i cennych rzeczy mogą zapewnić właśnie zamki meblowe dostępne w naszym sklepie wraz z kompletem kluczy.

Poza przeznaczeniem indywidualnym, czyli w prywatnych mieszkaniach, po proponowane zabezpieczenia można sięgnąć także w ramach użytku komercyjnego czy publicznego. Poszczególne artykuły doskonale nadają się do montażu w gablotach wystawowych – polecamy je do sklepów jubilerskich, z pamiątkami czy do witryn zawierających wiele innych niewielkich i zarazem wartościowych przedmiotów. Z tego powodu nasze zamki meblowe znajdują zastosowanie także w muzeach, galeriach sztuki, podczas wystaw czy w trakcie targów branżowych.

Montaż mechanizmu zabezpieczającego wnętrza szuflad i szaf polecamy także rodzicom potrzebującym odrobiny prywatności w przechowywania przedmiotów osobistych, które powinny być poza zasięgiem dzieci. Zamocowanie zamków meblowych pozwala uchronić je przed wszędobylskimi maluchami gotowymi, aby zajrzeć w każdy zakamarek. Jeżeli więc chcesz uchronić ważne dokumenty lub inne rzeczy, dobierz i zamów jeden z produktów z naszego bogatego asortymentu. W przypadku hurtowych i regularnych zakupów otrzymasz korzystne upusty cenowe.