Bestsellery

Złącza meblowe

W tej kategorii naszego sklepu internetowego znajdziesz wszelkiego rodzaju elementy ułatwiające łączenie komponentów w meblach. Umożliwiają one prawidłowy montaż różnego wyposażenia, np. blatów, półek i szaf. Ofertę kierujemy do osób, które lubią majsterkować oraz do firm zajmujących się tym profesjonalnie. Wysoka jakość sprzedawanych przez nas produktów pozwoli z powodzeniem złożyć niemal każdy rodzaj sprzętu używanego we wnętrzach. U nas kupisz złącza meblowe:

  • śrubowe,
  • trapezowe,
  • do blatu,
  • mimośrodowe. 

Każde z nich ma nieco inną budowę, a tym samym zastosowanie. Gwarantujemy, że robiąc u nas zakupy, znajdziesz artykuły, których szukasz.

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 8 produktów.

Filtry aktywne

Przydatne złącza meblowe

Jednymi z najpopularniejszych złączy meblowych są wersje mimośrodowe. Najczęściej używa się ich do montażu dwóch płyt, np. podczas składania szafy. Zapewniają estetyczny efekt, ponieważ są wyposażone w specjalne zaślepki, dzięki którym nie widać ich z zewnątrz po zakończeniu pracy. Bardzo podobną funkcję spełniają złącza śrubowe. Różnica jednak wynika z zasady działania, ponieważ w ich przypadku połączenie elementów działa ze względu na użytą śrubę. Z kolei warianty trapezowe wykorzystuje się przy zespoleniu części pod kątem 90 stopni.

Sprzedawane przez nas wyroby przydadzą się nie tylko do skręcania nowych mebli. Mogą również posłużyć do odświeżenia starych konstrukcji. Jako profesjonalny dostawca rozwiązań z branży meblarskiej, dokładamy wszelkich starań, by satysfakcja naszych klientów była na jak najwyższym poziomie. Zapewniamy wysokiej jakości, wytrzymały sprzęt, który posłuży przez wiele lat użytkowania. Oferujemy fantastyczne artykuły meblowe w doskonałych cenach. Nasi doświadczeni doradcy z przyjemnością pomogą w wyborze właściwych modeli trapezowych, mimośrodowych, śrubowych, do blatu i innych. Złóż zamówienie już teraz i postaw na świetne i sprawdzone akcesoria do Twoich mebli!