Bestsellery

Uchwyty meblowe krawędziowe

Niekiedy małe akcesoria odgrywają bardzo istotną rolę, dopełniając całą konstrukcję. Przykładem takich niepozornych, ale niezwykle ważnych dodatków są krawędziowe uchwyty meblowe, które oferuje nasz ceniony sklep internetowy. Tego typu wyroby muszą być praktyczne, zapewniać wygodne otwieranie i zamykanie szafek, a jednocześnie świetnie się prezentować. Pozornie może się wydawać, że ich dobór jest niełatwą sprawą. Na szczęście wystarczy skorzystać z prezentowanych w tej kategorii propozycji, aby cieszyć z nabycia doskonałych artykułów!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 23 produktów.

Filtry aktywne

Dlaczego warto wybrać uchwyty krawędziowe?

Na rynku można spotkać wiele typów uchwytów do mebli kuchennych czy salonowych. Bez wątpienia jednym z najlepszych wyborów są akcesoria krawędziowe, które rewelacyjnie współgrają z ciemnymi czy jasnymi konstrukcjami, podkreślając powierzchnię całego meblowego frontu. Bardzo dobrze pasują nie tylko do nowoczesnych aranżacji, ale też do wnętrz skandynawskich lub industrialnych. Dzięki nim zyskasz wygodny dostęp do wewnętrznych półek. Jak sama nazwa wskazuje, montuje się je na krawędzi drzwiczek – w przypadku wiszących szafek na dole, a stojących u góry. 

Sprawdź krawędziowe uchwyty meblowe

Niezależnie od indywidualnych preferencji, u nas znajdziesz znakomite modele krawędziowych uchwytów meblowych, które zadowolą użytkowników. Proponujemy produkty w klasycznych kolorach, np. białym czy czarnym, wyróżniające się interesującymi kształtami. Zostały one wykonane z wysokogatunkowych metalowych materiałów. Dzięki ponadprzeciętnej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne oraz czynniki takie jak wilgoć mogą być z powodzeniem wykorzystywane w meblach łazienkowych.

Zamów nasze krawędziowe uchwyty meblowe

Ważną zaletą krawędziowych uchwytów jest też prosty system montażu. Poszczególne dodatki mają odpowiednio umiejscowione otwory, więc wystarczy je przymocować do tyłu frontu. Oprócz opisywanych akcesoriów polecamy także meblowe nóżki, okucia, drążki, organizery, a także odbojniki. Realizujemy zlecenia od podmiotów indywidualnych oraz hurtowni, zapewniając korzystne ceny i fachową obsługę. Warto skorzystać z naszych usług!