Bestsellery

Prowadnice do szuflad kulkowe

W niezwykle szerokiej ofercie naszego sklepu znajdziesz kulkowe prowadnice do szuflad, które stanowią nieodłączną część wielu popularnych mebli. Montuje się je w komodach, regałach czy szafkach przeznaczonych do biur, pokoju dziennego, kuchni lub łazienki. Każdy taki element składa się z podłużnych profili przytwierdzanych do wnętrza konstrukcji, po których poruszają się łożyska z kulkami, umożliwiające płynne otwieranie oraz zamykanie szuflady. Zachęcamy do zapoznania się z całą kategorią, a następnie składania zamówień!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 31 produktów.

Filtry aktywne

Liczne zalety prowadnic kulkowych

Na uwagę zasługują liczne zalety, jakie ma prowadnica kulkowa, sprawiające, że jest ona powszechnie stosowana w rozmaitych meblach. Trzeba zauważyć, że działa niezawodnie niezależnie od panującej w otoczeniu temperatury. Z długotrwałą wygodą korzystania łączy się też fakt, że artykuły te wyróżniają się dużą solidnością wykonania. Nawet mocno obciążone pozostają w pełni funkcjonalne, zapewniając użytkownikowi wygodny i szybki dostęp do wysuwanych elementów mebli. Co ważne, sprzedawane dodatki są dostępne w różnych rozmiarach, co ułatwia dobór odpowiedniego wariantu.

Zakup prowadnice kulkowe do szuflad

U nas znajdziesz wiele doskonałej jakości produktów – każda z prowadnic kulkowych jest wykonana ze stali ocynkowanej, a więc jest solidna i umożliwia wygodne otwieranie oraz zamykanie szuflad. Warto zakupić nowoczesne modele o rozmaitej długości z pełnym wysuwem, w tym takie wyposażone w funkcje dodatkowe jak cichy domyk. Im dłuższa i grubsza szyna, tym większe obciążenie wytrzyma – zapraszamy do zamawiania i skorzystania z przystępnych cen!