Bestsellery

Uchwyty meblowe wpuszczane

Doskonałą i oryginalną alternatywą dla klasycznych rozwiązań, są uchwyty meblowe (do szuflad lub szaf) krawędziowe i wpuszczane. Dzięki nim pomieszczenie nabierze charakteru oraz niezwykłej elegancji. W naszym sklepie znajdziesz wiele rozmaitych wyrobów, których jakość spełni Twoje oczekiwania. W sprzedaży mamy między innymi uchwyt meblowy wpuszczany okrągły lub kwadratowy. Dobór odpowiedniego kształtu pozwoli Ci zaaranżować wnętrze według własnej wizji. Dostępne kolory możesz dobrać do materiału, z którego wykonane są meble i dywany, a także do barwy ścian. Polecamy nasze artykuły osobom, dla których wystrój jest istotny.

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 7 produktów.

Filtry aktywne

Doskonałe wzornictwo i trwałe materiały

Pragniemy zaproponować dostępne w naszym sklepie uchwyty meblowe krawędziowe, okrągłe, lub kwadratowe, które zostały stworzone z wytrzymałych materiałów. Tego rodzaju element jest bardzo często używany przez domowników. Ciągłe otwieranie i zamykanie może być przyczyną szybkiego zużywania się wyrobu. Nasze produkty są wykonane z trwałego stopu cynku i glinu, który jest odporny na uszkodzenia oraz niesprzyjające czynniki zewnętrzne. Sprzedawane przez nas zestawy zawierają komponent oraz niezbędne do jego montażu wkręty. Przymocowanie części do mebla jest bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu, a efekt prezentuje się naprawdę świetnie!

Zachęcamy do złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym. Oferowane rozwiązania krawędziowe, wpuszczane, okrągłe i kwadratowe są niezwykle funkcjonalne, trwałe oraz estetycznie wykonane. Gwarantujemy bardzo atrakcyjne ceny oraz pomoc w doborze odpowiednich akcesoriów. Zapewniamy dogodne warunki dostawy oraz szybkę realizację wysyłki.