Bestsellery

Prowadnice do Szuflad

Jeżeli zależy Ci na wygodnym, efektywnym i płynnym otwieraniu oraz zamykaniu szuflad, wysokiej jakości prowadnice rolkowe bądź kulkowe powinny być niezbędnym elementem ich wyposażenia. Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdziesz modele do swoich mebli, które zapewniają trwałość konstrukcji i efektywność działania, a w zależności od rodzaju także dodatkowe funkcje, takie jak np. cichy domyk. Sprawdź, co mamy do zaproponowania  i zamów wybrane produkty!
  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 66 produktów.

Filtry aktywnePrecyzyjne i płynnie działające prowadnice do szuflad

Odpowiednio dobrane prowadnice sprawią, że szuflady działają w sposób precyzyjny i bardzo lekki. To element, który przekłada się na płynne otwieranie i zamykanie, a co za tym idzie, sprawne ich funkcjonowanie przez długi czas. Prawidłowo dopasowując nasze produkty do konkretnych mebli, można oczekiwać też trwałości i bardzo dobrej wytrzymałości nawet na intensywne użytkowanie. Jeśli więc poszukujesz pewnych komponentów montażowych, różne typy prowadnic znajdziesz w naszej ofercie.

Jak wybrać właściwy model? Decyzja zależy przede wszystkim od specyfiki wyposażenia i Twoich indywidualnych potrzeb oraz wymagań. W przypadku
szuflad podlegających niewielkim obciążeniom, zamontowanych w relatywnie małych meblach, można postawić na wersje rolkowe. Czym się one wyróżniają? Przede wszystkim prostotą montażu i niską ceną zakupu. Ich minusem jest natomiast niskie obciążenie maksymalne, dlatego np. do dużych szuflad dolnego montażu, w których są przechowywane ciężkie przedmioty, polecamy prowadnice kulkowe.

Jak wybrać odpowiednie prowadnice do szuflad

Podczas poszukiwania odpowiedniego produktu poza jego rodzajem weź więc pod uwagę najwyższy limit obciążenia wyrażony w kilogramach oraz zakres wysuwu poza obrys mebla. To istotny parametr, gdy potrzebna jest jak największa dostępność wnętrza po otwarciu. Przejrzyj też dodatkowe funkcje, w które zostały wyposażone dane prowadnice do szuflad. W szczególności polecamy bezszelestne domykanie, które doskonale nadaje się do sypialni czy pokoju dziecięcego, czyli tam, gdzie liczy się zachowanie ciszy.

Stawiamy na elastyczność świadczonych usług, które w jak największym stopniu powinny spełniać wymagania klientów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom producentów i monterów mebli, w przypadku stałej współpracy i przy dużych zamówieniach proponujemy indywidualnie ustalane, atrakcyjne stawki. Już teraz sprawdź nasz szeroki wybór różnorodnych prowadnic i dobierz modele, które gwarantują płynne i precyzyjne otwieranie oraz zamykanie szuflad!