Bestsellery

Wkręty do mocowania płyt G-K

W naszym sklepie internetowym oferujemy wkręty uniwersalne do mocowania płyt gipsowo-kartonowych, które są powszechnie wykorzystywane w czasie wykonywania różnorodnych prac budowalnych i remontowych. Te elementy konstrukcyjne znajdują szerokie zastosowanie w systemach suchej zabudowy wnętrz – są instalowane do rusztowań z profili stalowych czy drewnianych, a do tego tworzy się z nich m.in. ściany działowe. Aby łączenia były trwałe oraz wytrzymywały duże obciążenia, koniecznie wybierz dostępne u nas akcesoria do skręcania!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 10 produktów.

Filtry aktywne

Wkręty do mocowania płyt gipsowo-kartonowych

Sprzedawane artykuły przydadzą się profesjonalnym firmom remontowym czy wnętrzarskim, a także osobom, które samodzielnie zajmują się remontem. Samowiercące wkręty do płyt gipsowych i profili metalowych, to elementy mogące znaleźć zastosowanie w rozmaitych projektach, więc warto mieć ich spory zapas. Wkręcanie ich jest naprawdę proste, można zrobić to za pomocą wiertarko-wkrętarki lub nawet ręcznego śrubokręta. Pamiętać należy o odpowiednim odstępie między poszczególnymi mocowaniami – minimum 20-25 cm.

Kup fosfatowane wkręty samowiercące

Zachęcamy do skorzystania z bogatego asortymentu naszego sklepu – każdy sprzedawany wkręt fosfatowany doskonale nadaje się do prac we wnętrzach, ponieważ dzięki specjalnej powłoce wkręcenie go w płytę jest wyjątkowo proste. Dodatkowo pokrycie fosforanami zapewnia bardzo dobrą odporność na korozję. Do wyboru są warianty o różnej długości i średnicy, dlatego łatwo dobrać je do konkretnych potrzeb. Zamów już teraz!