Bestsellery

Kątowniki montażowe(Komandorki)

Warto zadbać, aby szafki były jak najbardziej praktyczne oraz pojemne. W osiągnięciu tego celu mogą pomóc drobne akcesoria sprzedawane przez nasz sklep internetowy. Oferujemy m.in. montażowe kątowniki do półek – zwane inaczej komandorkami – dzięki którym można łączyć pod kątem prostym elementy meblowe takie jak płyty i blaty. Powinny się one wyróżniać solidną konstrukcją oraz prostym systemem montażu. Właśnie takie wyroby znajdziesz w tej kategorii. Zapraszamy już teraz do ich oglądania oraz kupowania!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 20 produktów.

Filtry aktywne

Zadania kątowników do półek

Niewielkie, ale bardzo praktyczne komandorki są od lat wykorzystywane do łączenia części mebli kuchennych, salonowych czy łazienkowych. Ich popularność wynika z wielu zalet, które doceniają profesjonalni stolarze, ale też domowi majsterkowicze. Montażowe kątowniki pozwalają trwale zespoić drewniane płyty, stanowiąc jednocześnie wsporniki półek i blatów. W efekcie wzmacniają konstrukcje, sprawiając, że są one przystosowane do dużych obciążeń, co umożliwia przechowywanie sporej liczby przedmiotów.

Bogaty asortyment kątowników montażowych

Jeśli szukasz akcesoriów takich jak podpórka półki, to koniecznie sięgnij po nasze kątowniki montażowe. Przygotowaliśmy szeroki asortyment artykułów, które sprawdzą się w meblach o standardowych rozmiarach. Poszczególne warianty różnią się kolorem, dzięki czemu odnajdziesz odpowiedni model idealnie współgrający z barwą pokrycia szafki. Należy podkreślić, że komandorki wykonano z solidnych tworzyw sztucznych o znacznej wytrzymałości. Mają one już przygotowane otwory – wystarczy przymocować je śrubkami do drewnianych płyt.

Zamów montażowe kątowniki do półek

Aby ułatwić mocowanie półek, warto skorzystać z kątowników montażowych dostępnych w naszej ofercie. Komandorki sprawiają, że meble staną się znacznie solidniejsze, więc użytkowanie ich będzie wygodniejsze i bardziej bezpieczne. Zachęcamy do obejrzenia także innych akcesoriów, np. nóżek, uchwytów, odbojników, elementów oświetlenia, RTV czy AGD. Realizujemy zlecenia od klientów indywidualnych i hurtowni. Już teraz zamów produkty w atrakcyjnych cenach!