Bestsellery

Systemy Szuflad

Czołowi producenci akcesoriów do domów i mieszkań dostarczają coraz nowocześniejsze rozwiązania, które sprawdzają się w codziennym użytkowaniu mebli. Przykładem są dostępne u nas systemy szuflad kuchennych BLUM, nadające się również do innych pomieszczeń, np. łazienki, salonu czy przedpokoju. Dzięki tego typu produktom można w pełni wykorzystać wnętrze szafek kuchennych i stworzyć wygodną, praktyczną przestrzeń do przechowywania dużych czy małych przedmiotów. Zachęcamy do obejrzenia bogatego asortymentu!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 399 produktów.

Filtry aktywne

Nowoczesne systemy szuflad

Sprzedawane u nas wysokiej klasy systemy do elementów, jakimi są szuflady kuchenne, zachwycą ponadczasową funkcjonalnością oraz mają wpływ na estetykę. Większość takich produktów wyposażono w funkcję cichego domykania. Poszczególne rozwiązania różnią się między sobą m.in. udźwigiem – najczęściej wynosi on około 30 kg, ale dostępne są też modele utrzymujące nawet 50-70 kg obciążenia. W przypadku mebli kuchennych warto zdecydować się na wersje z pełnym wysuwem, który ułatwi dostęp do potrzebnych przyborów.

Wybierz nasze systemy szuflad kuchennych

Gwarantujemy szeroki wybór najlepszych akcesoriów meblowych z różnych pólek cenowych, abyś mógł wybrać satysfakcjonujący Cię nowy system szuflad. Każdy zestaw zawiera potrzebne elementy takie jak prowadnice, komplety boków i mocowania – wystarczy uzupełnić je o estetyczne uchwyty meblowe. Co ważne, rozwiązania mają zaimplementowany system regulacji w trzech płaszczyznach. Zachęcamy do składania zamówień – gwarantujemy dobre ceny i błyskawiczną wysyłkę!