Bestsellery

Szablony montażowe

Montaż mebli i różnego rodzaju elementów często wymaga nawiercenia otworów. Wówczas konieczne okazuje się wyznaczenie ich osi. Jak to zrobić? Najbardziej skutecznym rozwiązaniem są szablony montażowe do nawierceń pod uchwyty i nie tylko. Wyroby wykonano z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu są wytrzymałe i nie połamią się w trakcie transportu. To idealna propozycja dla majsterkowiczów, którzy często składają meble lub realizują innego typu zlecenia u swoich klientów. Szablony montażowe pomogą zamontować półki meblowe, uchwyty, okucia i inne akcesoria. Sprawdź naszą ofertę już teraz!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 3 produktów.

Filtry aktywne

Praktyczne szablony do nawierceń

W trakcie robienia otworów w częściach mebli lub innych materiałach często konieczne jest równe wyznaczenie osi. To istotne, ponieważ bez prawidłowego wykonania tej czynności, efekt pracy może prezentować się nieestetycznie. Rozwiązaniem jest wykorzystanie profesjonalnego szablonu montażowego do nawierceń, który w sprzedaży ma nasz sklep internetowy. Dostępne są różne wersje tego funkcjonalnego wyrobu. W zależności od zastosowania oferujemy modele ułatwiające zrobienie dziur pod otwory do zawiasów puszkowych czy gałek. Na każdym z nich są rozrysowane objaśnienia pomagające w tworzeniu nawierceń w odpowiednich miejscach (np. pod uchwyty). Sprzedajemy również modele regulowane.

Już teraz sprawdź jeden z praktycznych przyborów, który w znaczący sposób ułatwi Ci pracę. Są poręczne oraz mają wiele przydatnych funkcji. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybką wysyłkę zamówionych produktów. Przejrzyj nasz asortyment i wybierz coś spośród wielu ciekawych artykułów!