Bestsellery

Prowadnice do szuflad rolkowe

Jeśli chcesz kupić rolkowe prowadnice do szuflad, to najlepiej skorzystaj z oferty naszego sklepu internetowego. Sprzedawane tutaj akcesoria sprawdzą się w przypadku mebli łazienkowych, kuchennych czy biurowych, pełniąc ważną funkcję w różnego typu komodach, szafach bądź szafkach narzędziowych. Zasada działania produktów jest naprawdę prosta. Jedną cześć przymocowuje się do korpusu konstrukcji, a drugą do wysuwanego pojemnika. Oba profile mają rolki, które współdziałają, tworząc płynny mechanizm wysuwu. Zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi modelami!

  • Pokaż pasek boczny

Istnieje 9 produktów.

Filtry aktywne

Wybór prowadnic do szuflad rolkowych

Bez wątpienia opłaca się zadbać o funkcjonalność mebli, które przecież mają być używane przez wiele lat. Rolkowe prowadnice stanowią świetny wybór, gdyż umożliwiają płynne otwieranie oraz zamykanie szuflady. Ich popularność wynika m.in. z faktu, że są tanie, a jednocześnie uniwersalne. Wyróżniają się także prostym montażem, który nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi. Akcesoria są w stanie wytrzymać spore obciążenia, jednak trzeba pamiętać, że w przeciwieństwie do rozwiązań kulkowych zwykle nie pozwalają na pełen wysuw. 

Kup prowadnice rolkowe do szuflad

Wybierz najlepsze akcesoria do swoich mebli i sięgnij po rolkową prowadnicę do szuflady. W asortymencie mamy nowoczesne modele od najlepszych producentów i o różnej długości. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu z solidnych materiałów są trwałe oraz gwarantują cichą pracę. Co ważne, wyposażono je też w przydatny mechanizm samodociągu, ułatwiający całkowite zamknięcie wysuwanego elementu. Jako ceniony sklep zapewniamy doskonałą obsługę i korzystne ceny, więc zamów już teraz!