GłównaUlubione (0)KontoKoszykKasa
NOWOŚCI PROMOCJE POLECANE WYPRZEDAŻE
KATEGORIE

Regulamin

Niniejszy Regulamin określa ogólne warunki, zasady oraz sposób sprzedaży prowadzonej przez Sklep Internetowy akcesoriazagrosze.pl, prowadzony przez Layman Duo wpisaną do rejestru stanowego pod numerem NIP: 5851439589 zwaną dalej: „Sklepem Internetowym”

 

§ 1 Postanowienia ogólne

 

 1. Wszelkie prawa do Sklepu Internetowego prowadzonego pod nazwą akcesoriazagrosze.pl, w zakresie w jakim nie stoją w sprzeczności należą do Sprzedawcy oraz właścicieli zdjęć produktów , a korzystanie z nich może następować wyłącznie w sposób określony i zgodny z Regulaminem. W każdym innym wypadku niezbędna jest pisemna zgoda osoby uprawnionej, będącej reprezentantem właściciela konta.

 2. Korzystanie ze Sklepu Internetowego oznacza każdą czynność Klienta, która prowadzi do zapoznania się przez niego z treściami zawartymi na Stronie Internetowej Sklepu.

 3. Korzystanie ze Sklepu Internetowego odbywać może się wyłącznie na zasadach i w zakresie wskazanym w Regulaminie.

 4. Klient, korzystając ze Sklepu Internetowego nie jest uprawniony do jakiejkolwiek ingerencji w treść, strukturę, formę, grafikę, mechanizm działania Sklepu Internetowego.

 

§ 2 Płatność i realizacja zamówień

 

 1. Klient może wybrać następujące formy płatności za zamówione Towary:

  a) płatność przy odbiorze;

  b) przelew bankowy poprzez zewnętrzny system płatności PayU, obsługiwany przez firmę PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu (w tym przypadku realizacja zamówienia rozpoczęta zostanie po zakończeniu przez Klienta procesu składania zamówienia w Sklepie Internetowym oraz po otrzymaniu z systemu PayU informacji o pozytywnym zakończeniu przeprowadzonej płatności);

   

 2. Zamówione Towary są dostarczane do Klienta za pośrednictwem Dostawcy (kurier), na adres wskazany w formularzu zamówienia.

 3. Sprzedawca zwraca się z prośbą do Kupującego, aby ten sprawdził otrzymaną przesyłkę w obecności Dostawcy. W przypadku uszkodzenia towaru w transporcie sporządzony z Dostawcą Protokół szkody może znacząco przyspieszyć proces reklamacji. Protokół szkody winien zostać podpisany przez przedstawiciela Dostawcy, powinien posiadać datę i miejsce przeprowadzonych oględzin. W przypadku przyjęcia przez Kupującego przesyłki uszkodzonej bez sporządzenia Protokołu REKLAMACJE NIE BĘDĄ UWZGLĘDNIANE.

 4. W przypadku nieobecności Klienta pod wskazanym przez niego adresem, podanym przy składaniu zamówienia, jako adres Dostawy, pracownik Dostawcy pozostawi awizo. W przypadku zwrotnego odesłania zamówionego Towaru do Sklepu Internetowego przez Dostawcę, Sprzedawca skontaktuje się z Klientem drogą elektroniczną lub telefonicznie, ustalając ponownie z Klientem termin i koszt Dostawy. W ramach zwartej umowy sprzedaży, świadczona jest jednorazowa dostawa zamówionego towaru. W przypadku podjęcia przez Dostawcę decyzji o odesłaniu zwrotnym przesyłki, wszelkie koszty zwrotu oraz ponownej wysyłki ponosi Kupujący.

 5. Klient w procesie składania zamówienia ma prawo zażądać dowodu zakupu, który zostanie przesłany drogą elektroniczną, na adres mailowy Kupującego. Akceptując niniejszy regulamin Kupujący wyraża zgodę na przesłanie faktury drogą elektroniczną.

 

Facebook
YouTube
Zbieraj punkty, wybieraj nagrody

Zbieraj punkty, wybieraj nagrody

Zbieraj punkty za kupowanie produktów i odbierz nagrodę